У Чехії топ-чиновник пішов у відставку після скандалу з вакцинацією

14.1.2021 в 16:53 · 20Переглядів Політика

У Чехії керівник Держуправління з охорони здоров’я Павло Бржезовський пішов у відставку після того, як стало відомо про проведення щеплень від COVID-19 співробітникам управління та їх родичам, які не мають права на пріоритетну вакцинацію

Про це повідомляє Czech Radio.

Всього на вакцинацію поза чергою було використано 1 000 доз препарату, застосування якого регулюється суворими правилами. 

Наразі у Чехії проводиться вакцинація медиків, які працюють з хворими на коронавірус, соціальних працівників в будинках для людей похилого віку, а також найстарших громадян, для яких зараження коронавірусом може бути смертельно небезпечним.

Про відставку керівника Державного управління з охорони здоров’я Чехії ЗМІ повідомив глава МОЗ Ян Блатни, підкресливши, що перевірка, пов’язана з цією справою, буде продовжена.

“Подібне абсолютно неприпустимо, такі події не повинні повторюватися. Було сказано абсолютно ясно, що пріоритет мають медики, люди похилого віку та співробітники установ соціальної опіки”, – прокоментував ситуацію прем’єр-міністр Андрей Бабіш.

Раніше повідомлялося, що у Чехії посадили на 15 років бойовика ДНР.

Стрічка новин

Стрічка новин