У Канаді розміщують таблички “не дозволяйте лосям лизати вашу машину”

25.11.2020 в 17:49 Суспільство

Чиновники в канадському місті вивішують таблички з інструкцією для місцевих водіїв: “Не дозволяйте лосям лизати вашу машину”

Про це повідомляє “UPI”.

Знаки , розміщені в місті Джаспер, штат Альберта, просять водіїв тримати свої транспортні засоби на безпечній відстані від лосів, щоб переконатися, що тварини не відчують смаку дорожньої солі, яка неминуче закриває борти автомобілів, які їдуть через альпійське місто.

“Вони одержимі сіллю, це одна з речей, яка їм потрібна для мінеральних речовин в їх організмі”, – заявив представник Національного парку Джаспер Стів Янг CNN . “Зазвичай вони отримують його із солоних озер у парку, але тепер вони зрозуміли, що можуть також отримати дорожню сіль, яка бризкає на машини”.

Янг сказав, що, дозволяючи лосям виявити, що вони можуть отримати сіль при вилизуванні транспортних засобів, тварини втрачають страх перед автомобілями, що може призвести до небезпечних випадків на дорозі.

Він сказав, що люди повинні тримати свої машини та себе на безпечній відстані від лосів. За його словами, популяція лосів зростає в цьому районі.

“Останнім часом ми спостерігаємо набагато більше лосів. Популяція вовків зменшується, а це означає, що хижаків стає менше, і в результаті популяція лосів зростає”, – сказав Янг. “Це також означає, що люди повинні бути шанобливими та давати їм простір”.

Також раніше повідомлялося, що керівника екологічного фонду затримали під час полювання на червонокнижних баранів на Росії.

Популярні новини

Стрічка новин

Стрічка новин