Керівника екологічного фонду затримали під час полювання на червонокнижних баранів на Росії

19.11.2020 в 12:38 · 25Переглядів Суспільство

ФСБ затримала директора алтайського екологічного фонду, він разом з московським бізнесменом полювали на червонокнижних баранів

Про це повідомляють росЗМІ.

Силовики затримали співробітника регіональної Дирекції особливо охоронних територій Республіки Алтай Єрмена Суркашева, який супроводжував московського бізнесмена на полюванні в горах на кордоні з Монголією. Вони полювали в місцях проживання червонокнижних гірських баранів – архарів.

За інформацією співтовариства, третім учасником сафарі став житель Кош-Агачському району Оргунов В., який відомий в регіоні як організатор трофейних полювань.

“У нього тут друзі, високопоставлені особи. Він приїжджає сюди, як до себе додому “, – розповів про бізнесмена з Москви знайомий у ході розслідування.

Як уточнюють в прес-службі нацпарку “Сайлюгемскій”, прикордонне управління ФСБ виявило у мисливців вогнепальну зброю. Їх помітили на відстані пострілу від стада архарів. На компанію склали адміністративні протоколи.

Самі затримані стверджують, що приїхали стріляти в сибірського гірського козла.

“Екологам та місцевим жителям відомо, на даній ділянці козероги давно не живуть. За десять років досліджень саме на цій території вчені нацпарку не зареєстрували жодної особини, – пояснили в нацпкарку. – Чисельність гірського козла в республіці за останні роки скоротилася в рази, в той же час полювання на нього не тільки триває – є спроби поставити цей процес на комерційний потік. Єдине копитне, яке тут фіксують – аргалі. Зараз у аргалі йде активна фаза гону: тварини сконцентровані в великі стада”.

Єрмен Суркашев з 26 січня 2012 року очолює екологічний фонд “Аргут” в Горно-Алтайську, який був постачальником в чотирьох держконтрактів на суму понад 419 тис. рублів. Співзасновниками некомерційної організації виступають Сергій Букачаков та Валерій Каменєв. Раніше Суркашев був директором державного природно-господарського парку “Аргут”.

Також раніше повідомлялося, що РФ затримала українських рибалок.

Стрічка новин

Стрічка новин