Школи без 80% щеплених учителів працюватимуть дистанційно

22.9.2021 в 16:02 Суспільство

З 23 вересня навчальний процес у закладах освіти буде продовжено, школи, де на вакциновано 80% учителів, працюватимуть дистанційно

Про це під час засідання уряду заявив Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль.

“Навчальний процес буде продовжено. Там, де вчителі не встигли вакцинуватися, навчання відбуватиметься дистанційно. Садочки працюють, спеціальні заклади освіти працюють, молодші класи з 1 по 4 навчаються очно. І також набуде чинності наказ Міністерства охорони здоров’я про обов’язкову вакцинацію певних категорій професій у відповідності з чинним законодавством”, – сказав Шмигаль.

Таким чином, відвідування закладів освіти здобувачами освіти у жовтій зоні дозволено лише за умови наявності не менше ніж 80% працівників закладу освіти одного з документів: жовтого ковід-сертифікату, який свідчить про щеплення однією дозою вакцини проти COVID-19, який генерується через портал ДІЯ, зеленого ковід-сертифікату, який підтверджує повний курс вакцинації , який також генерується в застосунку ДІЯ, міжнародного свідоцтва про вакцинацію, що видається сімейним лікарем або лікарем, який проводив щеплення після отримання повного курсу вакцинації, довідки за формою 063, яка видається лікарем, що проводив щеплення.

“Що важливо, якщо в закладі освіти менше 80% працівників, які мають один з перелічених документів, то навчання в такому закладі освіти має продовжуватися з використанням технологій дистанційного навчання. Освітній процес триватиме в дистанційному форматі і не має припинятися”, – сказав Шкарлет.

Раніше повідомлялося, що 15-річна школярка підпалила прапор України та зняла це на відео.

Популярні новини

Стрічка новин

Стрічка новин