Україна виконала майже 60% усіх зобов’язань із розрахованої на 10 років Угоди про асоціацію

22.9.2021 в 15:18 Політика

За п’ятирічний період дії Угоди про асоціацію України з ЄС українська сторона виконала 58 відсотків передбачених Угодою зобов’язань

Про це заявила віцепрем’єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції Ольга Стефанішина на засіданні Комісії з питань координації виконання Угоди про асоціацію між Україною та ЄС.

Стефанішина нагадала, що імплементація Угоди про асоціацію України з ЄС складається з близько 2 тис. зобов’язань України та Європейського Союзу, визначених у Плані заходів з виконання Угоди, який налічує близько 8 тис. завдань. Вона також зазначила, що ми маємо інформаційно-аналітичну систему “Пульс Угоди”, яка в режимі реального часу відображає прогрес у всіх 24 сферах співробітництва, що передбачаються Угодою про асоціацію.

“Сьогодні, коли ми говоримо про офіційну оцінку виконання Угоди, яка буде представлена на саміті ( Україна-ЄС), важливо відзначити, що за весь п’ятирічний період дії Угоди, яка розрахована на десять років, тобто за половину всього часу, відведеного на виконання Угоди, ми виконали 58 відсотків усіх зобов’язань, передбачених для України”, – сказала Стефанішина.

Вона відзначила, що велика частина цих зобов’язань – 25 відсотків – була виконана у 2021 році, коли була започаткована робота координаційної комісії, визначені пріоритетні законопроєкти і підзаконні акти.

Раніше повідомлялося, що Україна переходить у “жовту” зону карантину.

Популярні новини

Стрічка новин

Стрічка новин