Резніков про війська на кордоні: ніхто не знає, що в голові у російських керманичів

6.12.2022 в 13:12 Армія

Міністр оборони Олексій Резніков дав перше інтерв’ю на посаді виданню Армія.Інформ до Дня Збройних сил України

В інтерв’ю міністр розповів про свої плани на новій посаді та дав оцінку нинішній напрузі на українсько-російському кордоні.

Журналіст запитав Резнікова, чи ситуація з ескалацією така сама, як була навесні 2021 року. “Вона подібна, але ніхто точно не знає, що в голові у російських керманичів. Росія намагається створити для себе спектр можливостей і сприятливий ґрунт, у тому числі — для військового сценарію“, - сказав міністр.

За його словами, найкоротший шлях для цього — хаос в Україні, внутрішня дестабілізація, паніка, зневіра. Тобто звідси походять інформаційні вкиди, звідси спроби використати рух противників вакцинації проти COVID-19 та інше. 

Розумієте? У себе російська влада примусово вакцинує не тільки військових і держслужбовців, а й духовенство. А нам в Україну закидають, що вакцина — це зло, «чипування» і т. д, і т. п. Дуже наочний приклад гібридної війни“, - додав Резніков.

Він також зазначив, що наразі вступ до НАТО - це радше політичне, аніж безпекове питання. Для вступу до блоку потрібна не лише боєздатна армія, а й розвинуті демократичні та політичні інститути. Тому Україні варто вдосконалювати їх, тим паче, що “нам самим це потрібно і вигідно“.

Нагадаємо, що розвідки України, США, Британії повідомляють про масштабне скупчення російської військової техніки та особового складу біля кордону. За розвідданими, Росія готує напад на Україну на січень-лютий 2022-го, начебто з вимогою не приймати нашу державу до складу Північноатлантичного альянсу (НАТО).

4 листопада 2021 року депутати Верховної Ради на пленарному засіданні обрали Олексія Резнікова на посаду міністра оборони.

Читайте також: Навіщо Росія розповсюджує інформацію про вторгнення?

Facebook
fb-share-icon

Популярні новини

Стрічка новин

Стрічка новин