Міланське дербі: “Інтер” здобуває перемогу (відео)

10.2.2023 в 12:30 Спорт

Завдяки неймовірному камбеку підопічним Антоніо Конте вдалося здобути перемогу

У завершальному матчі 23-го туру італійської серії “А”, відбулося міланське дербі, в якому зустрілись “Інтер” з “Міланом”, повідомляє Наразі.Медіа.

У першому таймі у складі “россонері” відзначились Ребіч та Ібрагімович. На перерву команди пішли за відчутної переваги підопічних Стефано Піолі. 2:0.

Проте у другому таймі “Інтеру” вдалося не тільки зрівняти рахунок, а й здобути більш ніж переконливу перемогу. Скоротив відставання ударом з лету Брозовіч. Згодом Весіно зрівняв рахунок. Після подачі кутового Стефан де Вруй переграв суперників у штрафному та переправив шкіряного у ворота “Мілану”. 3:2.

А вже у доданий час Лукаку поставив крапку у протистоянні. 4:2 на користь “Інтера”. Підопічні Антоніо Конте наздоганяють “Ювентус” у турнірній таблиці.