Будівництво Шулявського мосту знову подорожчає

10.2.2020 в 12:00 · 14Переглядів Суспільство

Загальна вартість моста з початкових 598,5 млн зростає до 1,726 млрд грн

В експертизу переданий проект коригування кошторису реконструкції Шулявського шляхопроводу, згідно з яким підвищиться загальна вартість будівельних робіт.

Про це розповів перший заступник Київського міського голови Микола Поворозник, передає Наразі.Медіа із посиланням на “Українську правду”.

заступник Київського міського голови Микола Поворозник

За даними Економічної правди, загальна вартість моста може зрости до 1,726 млрд грн. Поворозник не підтвердив, але і не спростував цю цифру.

Новий проект коригування кошторису знаходиться в “Укрдержбудекспертизі”. Нова вартість буде більшою за 1,05 млрд грн, але поки невідома точна сума. Вийде проект експертизи – побачимо“, – заявив Поворозник.

Пропустить через 4 Тендер на реконструкцію шляхопроводу виграла компанія “Північно-український будівельний альянс”, запропонувавши 598,5 млн грн. В результаті укладення додаткових угод вартість реконструкції зросла до 814,5 млн грн.

Віталій Кличко 7 жовтня 2019 року своїм розпорядженням перезатвердив проект реконструкції і збільшив кошторисну вартість робіт до 1,05 млрд грн.

мер міста Київ Віталій Кличко

За словами Поворозника, станом на 1 січня 2020 року загальні витрати на реконструкцію розв’язки сягнули 856 млн грн. Відкрита в грудні естакада для проїзду автомобілів між вулицями Гетьмана і Довженка – це незавершена перша черга реконструкції Шулявського шляхопроводу.

Стрічка новин

Стрічка новин