Британія евакуюює частину дипломатів з України

24.1.2023 в 13:02 Політика

Частину співробітників та утриманців британського посольства відкликають з Києва у відповідь на зростаючу загрозу з боку Росії

Про це повідомили в “пораді щодо подорожей” на сайті британського уряду.

Через зростаючу загрозу з боку Росії FCDO прийняла рішення тимчасово вивести частину співробітників посольства та їхніх утриманців з Києва. Посольство залишається відкритим і продовжуватиме виконувати важливу роботу, включаючи надання консульської допомоги та підтримки громадянам Великобританії в Україні“, - ідеться в повідомленні.

Своїм громадянам МЗС Великої Британії рекомендує не їздити до Донецької області, Луганської області та Криму, а також відмовитися від будь-яких, окрім необхідних, подорожей рештою України.

У пораді наголошують, що британські громадяни повинні бути пильними, регулярно стежити за ЗМІ, підписуватися на сповіщення електронною поштою та читати поради посольства щодо того, як подолати кризу за кордоном.

Вам слід уникати будь-яких демонстрацій та бути особливо обережними на громадських зібраннях. У Києві найчастіше постраждали території навколо Майдану Незалежності та урядових будівель, таких як Верховна Рада (будівля парламенту) та Кабінет Міністрів“, - додали в повідомленні.

Як повідомлялося раніше, США наказали родинам дипломатів виїхати з України й дали дозвіл на добровільний від’їзд своїх державних службовців на тлі загрози нового вторгнення російських військ.

Facebook
fb-share-icon

Популярні новини

Стрічка новин

Стрічка новин