США наказали родинам дипломатів виїхати з України

24.1.2023 в 11:33 Політика

Державний департамент США дав дозвіл на від’їзд своїх держслужбовців та наказав виїхати членам їхніх родин з посольства у Києві на тлі загрози з боку Росії

Про це повідомили на сайті посольства США в Україні.

24 січня Державний департамент США дав дозвіл на добровільний від’їзд («санкціонований від’їзд») державних службовців США та наказав виїхати членам родин («обов’язковий від’їзд») державних службовців США з посольства у Києві“, - ідеться в повідомленні.

Зазначається, що держдепартамент ухвалив це рішення, як особливу пересторогу через постійні зусилля Росії з дестабілізації країни та підриву безпеки людей, що проживають в Україні. Посольство проводило консультації з українським урядом щодо цього кроку і координує свої дії з посольствами країн НАТО та партнерів у Києві.

У посольстві запевняють, що США продовжують підтверджувати підтримку українського народу і роблять нинішній крок, бо віддані одному з найвищих пріоритетів Держдепартаменту – безпеці дипломатів та американського народу. Посольство США в Києві залишається відкритим для регулярної роботи.

Раніше повідомлялося, що Чехія розглядає постачання Україні зброї та набоїв.

Facebook
fb-share-icon

Популярні новини

Стрічка новин

Стрічка новин