Зеленський: недоцільно звільняти Єрмака через те, що він комусь не подобається

26.11.2022 в 15:51 Політика

Президент Володимир Зеленський заявив, що голову Офісу Президента Андрія Єрмака недоцільно звільняти через те, що він комусь не подобається

Про це Зеленський повідомив під час пресмарафону «30 запитань Президенту України».

Зеленський попросив не порівнювати главу ОП з колишнім міністром внутрішніх справ часів Януковича Віталієм Захарченком.

Не треба порівнювати історію [міністра внутрішніх справ часів Януковича] Захарченка і Єрмака. Перше. Єрмак не вбивав людей і не давав такі команди. Друге. Єрмак навпаки повертав людей, яких колишній президент Порошенко повинен був повернути додому. Це зробив Єрмак. Він повертав моряків, він займався обміном, він провів разом з багатьма колегами дуже важливі операції. Більше ста людей були повернуті після нашої нормандської зустрічі, тому я вважаю недоцільним втрачати потужну людину тільки тому, що пану Петру [Порошенку] він не подобається”, - сказав він.

За його словами, з Єрмаком на сьогодні не просто в діалозі, а в “дуже потужному діалозі” керівництво найкращих розвідок різних держав. Голови апаратів різних президентів його знають.

Зеленський також заявив, що Єрмак не має відношення до спецоперації із затримання членів ПВК “Вагнер”.

Що стосується ситуації з “вагнерівцями”. Він не приймав, нікому не давав, і не мав можливості, повноважень говорити про акцептування тієї чи іншої операції”, - зазначив Зеленський.

Як повідомлялося раніше, ТСК “не знайшла підтвердження” витоку інформації щодо “вагнерівців”.

Facebook
fb-share-icon

Стрічка новин

Стрічка новин