У Німеччині щомісяця виплачуватимуть по $350 євреям, які пережили блокаду Ленінграда

7.10.2022 в 10:03 Суспільство

Німецький уряд щомісяця виплачуватиме по 350 доларів пенсії євреям, які пережили блокаду Ленінграда під час Другої світової війни

Про це пише “Новая газета” з посиланням на Комісію з єврейських матеріальних позовів до Німеччини.

Загалом від Німеччини виплату отримуватимуть 6,5 тисячі людей. До цього переліку входять також євреї, які переховувалися у Франції та які пережили переслідування в Румунії.

Крім того, одноразову виплату у 2500 доларів із фонду «Діти Голокосту» отримають євреї, які зазнали переслідувань під час Другої світової війни та народилися після початку 1928 року.

“Навіть через 75 років після Голокосту ці символічні виплати забезпечують визнання і повертають частку гідності вцілілих, яку забрали у них в молодості”, — сказав президент Комісії з єврейських матеріальних позовів до Німеччини Гідеон Тейлор.

Комісія з єврейських матеріальних позовів до Німеччини (Claims Conference) — це некомерційна організація, яка забезпечує матеріальну компенсацію жертвам Голокосту та повертає єврейську власність.

Цю організацію заснували у 1951 року. Відтоді німецький уряд виплатив євреям приблизно 90 мільярдів доларів компенсації.

Раніше повідомлялося, що у Німеччині створили паркувальні місця для ЛГБТ-персон та мігрантів.

Facebook
fb-share-icon

Стрічка новин

Стрічка новин