Кабмін посилює карантинні обмеження

30.11.2022 в 11:31 Суспільство

24 листопада Кабінет Міністрів України вніс зміни до постанови №1236, посиливши карантинні правила для невакцинованих громадян

Про це повідомили на сайті МОЗ.

“У першу чергу нові правила торкнуться регіонів, які перебувають на жовтому рівні епіднебезпеки. Тепер відвідувати громадські заклади на жовтому рівні можна буде лише тим людям, які отримали принаймні одне щеплення проти COVID-19 або мають негативний тест чи сертифікат про одужання. Ця ж норма поширюється і на співробітників. Посилення правил для невакцинованих потрібне, щоб зменшити навантаження на лікарів та медичну систему, адже до стаціонарів у більшості потрапляють саме ті пацієнти, які не отримали повного курсу щеплення” – зазначив міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко.

За його словами, нові правила наберуть чинності 6 грудня.

Окрім цього, додані нові норми й для зеленого рівня. Зокрема, додалась заборона регулярних та нерегулярних перевезень пасажирів у міському та внутрішньообласному громадському транспорті у кількості більшій, ніж сукупна кількість місць для сидіння та 50% місць для стояння, що передбачена технічною характеристикою транспортного засобу.

Як повідомлялося раніше, після повернення з країн, де поширюється новий штам коронавірусу Omicron, українці повинні будуть пройти самоізоляцію.

Facebook
fb-share-icon

Стрічка новин

Стрічка новин