У Каліфорнії заборонили знімати презерватив без відома партнера

8.10.2022 в 12:28 Суспільство

Штат Каліфорнія першим в США оголосив незаконною практику стелсінга — непомітно зняття презерватива під час сексу без усної згоди статевого партнера

Про це повідомляє “Ассошіейтед Прес”.

Законопроєкт підписав у четвер губернатор штату Гевін Ньюсом.

Тепер стелсінг (stealthing) включений в цивільний кодекс штату і визначається як насильницька дія сексуального характеру. Це означає, що постраждалі від такого порушення можуть подати на статевого партнера в цивільний суд і вимагати від нього відшкодування збитку. Кримінальної відповідальності закон не передбачає.

Ініціатором закону стала депутат від Демократичної партії Христина Гарсія. Вона виступала за введення заборони з 2017 року — після того, як дослідження Єльського університету показало, що випадки стелсінга почастішали щодо жінок і чоловіків-геїв.

“Цей закон — перший подібний в країні, але я закликаю інші штати наслідувати приклад Каліфорнії й дати зрозуміти, що стелсінг не тільки аморальний, але і протизаконний”, - прокоментувала прийняття закону Гарсія.

Ньюсом також схвалив другий законопроєкт Гарсії, який розглядає зґвалтування чоловіка рівно як і зґвалтування дружини.

“Зґвалтування є зґвалтування. І дозвіл на шлюб не може бути виправданням для здійснення одного з найжорстокіших і садистських злочинів в суспільстві”, - сказала Гарсія.

C 2020 року стелсінг заборонений в Німеччині й Великобританії — його визнали формою сексуального насильства.

Раніше повідомлялося, що у Каліфорнії батьки подали в суд за те, що їхніх дітей вчать молитися ацтекському богу.

Facebook
fb-share-icon

Стрічка новин

Стрічка новин