За період окупації у Крим переселили 200 тисяч росіян

6.1.2021 в 12:51 Суспільство

До Криму за період окупації переселилися щонайменше 200 тисяч росіян

Про це повідомляє Кримська правозахисна група з посиланням на сайт “Управління Федеральної служби державної статистики по Республіці Крим та Севастополю”.

“За даними сайту “Управління Федеральної служби державної статистики по Республіці Крим та Севастополю” на кінець 2020 року, “міжрегіональний міграційний рух” осіб, які прибули до Криму, становить 33 137, з них 20 763 в АР Крим за період січень-листопад 2020 року і 12 374 в місто Севастополь за період січень-жовтень 2020 року. Загалом за період окупації кількість осіб, які прибули до Криму в рамках “міжрегіонального руху населення”, становить 205 559 осіб: 117 114 – в АР Крим і 88 445 – в Севастополь”, – йдеться у повідомленні.

Зазначається, що “з точки зору влади РФ “міжрегіональним рухом населення” є не тільки переміщення жителів РФ на півострів, але й переміщення жителів з Севастополя в “Республіку Крим” і назад”.

“Крім того, до цієї кількості входять і жителі Криму, які виїхали, а потім повернулися назад. Тому цифру 205 559 слід розглядати, як максимально можливу кількість жителів РФ, які в’їхали до Криму з РФ після початку окупації і які зареєстрували своє місце проживання у Криму. Ця цифра не відображає всієї картини переміщення громадян РФ до Криму, тому що не включає військовий контингент ЗС РФ і жителів Росії, відряджених на окуповану територію. Тож, загальна кількість переміщених до Криму росіян значно більша” – йдеться у повідомленні.

Також наголошується, що відповідно до Римського статуту Міжнародного кримінального суду, переміщення державою-окупантом частини її власного цивільного населення на окуповану нею територію є воєнним злочином.

Раніше повідомлялося, що РФ готується до розміщення ядерної зброї в Криму.

Стрічка новин

Стрічка новин