YouTube видаляє відео з повідомленнями про фальсифікації виборів у США

10.12.2020 в 10:18 Різне

YouTube у середу, 9 грудня, видалив завантажені користувачами відео з озвученими закидами щодо фальсифікацій під час президентських виборів, що відбулися у Сполучених Штатах Америки 3 листопада

Про це повідомляє видання “DW”.

Колегія виборників США має 14 грудня обрати наступного президента США. Згідно з американським законом про підрахунок голосів від 1887 року, у вівторок, 8 грудня, сплив дедлайн для оскарження результату виборів у штатах – відомий як “safe harbor deadline” (дослівний переклад з англійської – “дедлайн безпечної гавані”). Це означає, що у випадку, якщо результат виборів у тому чи іншому штаті ставився під сумнів кимось з учасників виборчих перегонів, але щонайменше за шість днів до голосування колегії виборників цей результат був встановлений, то, згідно з законом, цей результат є остаточним і має враховуватися Конгресом США.

“Враховуючи це, ми почнемо видаляти будь-яку частину контенту, завантаженого сьогодні, який вводить в оману людей ствердженнями, що масштабні зловживання чи помилки змінили результат президентських виборів у США 2020 року”, – йдеться у заяві YouTube. Подібної практики відеосервіс дотримувався й під час попередніх виборів у США. “Як завжди, новинні повідомлення та коментарі щодо цього питання можуть залишатися на нашому сайті, якщо міститься відповідний навчальний, документальний, науковий або творчий контекст”, – додали у YouTube.

Також раніше повідомлялося, що Pornhub змінює правила користування сайтом.

Популярні новини

Стрічка новин

Стрічка новин