Європу накрили потужні снігопади

8.2.2021 в 10:59 Різне

Негода із снігопадами накрила Європу: у Нідерландах – найсильніший сніговий шторм за останні десять років, у Німеччині та Великій Британії закривають аеропорти, а залізниця працює з перебоями

Про це йдеться у сюжеті ТСН.

Зимовий шторм накрив більшу частину Європи. Подекуди намело метрові перемети і найближчим часом синоптики очікують ще потужніші опади. Крім того, дуже швидко падає температура та холод стає відчутнішим.

Від негоди найбільше потерпають Німеччина та Нідерланди. Місцеві кажуть, що таких опадів не бачили вже років із десять. У більшості аеропортів скасували або перенесли частину рейсів, з перебоями працює залізниця. Людей просять, за можливості, залишатися вдома. Комунальники уже майже добу без упину розчищають дороги. Через зимовий шторм у Німеччині скасували матчі Бундесліги. Утім, попри негоду чимало людей радіють снігу.

У Великій Британії через снігопади зупинилась робота пунктів вакцинації. Штормове попередження та “помаранчевий” рівень погодної небезпеки оголосили також у Бельгії та Франції. Синоптики попереджають, що у найближчі дні стане ще холодніше, а снігопади триватимуть принаймні до середини тижня.

Раніше повідомлялося, що в Києві водіїв просять не їздити на авто під час снігопаду.

Популярні новини

Стрічка новин

Стрічка новин