Відомо план заходів із нагоди Дня Соборності в Києві

21.1.2023 в 12:23 Суспільство

Із нагоди Дня Соборності 22 січня в столиці відбудуться меморіальні заходи, національно-патріотичні проєкти, тематичні виставки та мистецькі акції

Перелік урочистостей та інших заходів затвердили в Київській міській державній адміністрації.

Зокрема, 22 січня громадська спілка “Центр національно-патріотичного виховання” проведе акцію “Живий ланцюг Соборності” на мосту Патона.

21-22 січня урочистості з нагоди Дня Соборності України за участю представників органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, ветеранів, громадських організацій, діячів науки та культури тощо, проходитимуть в усіх районах м. Києва. Натомість релігійні громади проводитимуть молебні за єдність Української держави.

До 25 січня Міська спеціалізована молодіжна бібліотека “Молода гвардія” запрошує відвідати книжкову виставку “Соборна Україна: від ідеї до життя”.

Із 21 січня до 6 лютого у читальній залі Державного архіву м. Києва триватиме виставка архівних документів “До Дня Соборності України”. 

Також протягом усього року на вебсайті Державного архіву м. Києва триватиме виставка архівних документів до 100-річчя проголошення незалежності Української Народної Республіки та з нагоди проголошення IV Універсалу Української Центральної Ради.

Окрім цього, із 18 до 22 січня триватиме міський етап Всеукраїнського фотоконкурсу “Україна – це ми!”.

Раніше повідомлялося, що в Україні минув Національний тиждень читання, метою якого було залучити більше людей до читання, купівлі й дарування книг.

Фото: Борис Корпусенко

Facebook
fb-share-icon

Популярні новини

Стрічка новин

Стрічка новин