Відомо, хто вестиме нацвідбір Євробачення 2022

24.1.2023 в 17:28 Різне

Ведучою головної сцени нацвідбору обрали журналістку Машу Єфросиніну, а залаштунків - телеведучого Тімура Мірошниченка

Про це повідомило видання Укрінформ із посиланням на слова продюсера та керівника компанії “Френдс Про ТВ” Олексія Гончаренка.

Ми знаємо дуже вдалі виступи Сергія Притули в минулих відбіркових конкурсах, і деякі його фрази ставали мемами. Тому така висока планка вже ведіння цього заходу, і ми намагалися, щоб це була дуже гідна кандидатура. Мені здається, ми впоралися з цим завданням. Ведучою основної сцени буде Марія Єфросиніна, а за лаштунками буде талісман українського Євробачення - Тімур Мірошниченко“, - сказав Гончаренко.

Натомість член правління Суспільного, відповідальний за платформу телебачення, Ярослав Лодигін розповів, що імена членів журі планують оголосити найближчим часом.

На сьогодні можемо оголосити ведучих, але не можемо оголосити склад журі, це ми зробимо у найближчий час. Тому що не всі члени журі ще підтверджені і це зафіксовано відповідними паперами“, - сказав Лодигін.

Відомо, що фінал національного відбору відбудеться в суботу, 12 лютого, у концертному залі Національного авіаційного університету.

Раніше повідомлялося, з 16 січня всі друковані ЗМІ будуть видаватися державною мовою.

Фото: соцмережі Маші Єфросиніної

Facebook
fb-share-icon

Популярні новини

Стрічка новин

Стрічка новин