В ОРДЛО прибули російські диверсійні та саперні підрозділи

29.11.2021 в 16:31 Армія

На ТОТ в Донецькій та Луганській областях прибула група кадрових російських службовців до розвідувально-диверсійних та саперних підрозділів

Про це повідомляє ГУР Міноборони.

З 22 листопада 2021 року у так званих 1 та 2 армійських корпусах працює комісія 8-ї загальновійськової армії (НОВОЧЕРКАСЬК) Південного військового округу ЗС РФ на чолі із командувачем армії. Комісія  перевіряє наявність особового складу на місцях несення служби, організацію системи управління і зв’язку, а також здійснює контроль ходу проведення командно-штабного навчання із залученням мобілізаційного резерву та підрозділів силових структур так званих «ЛНР» та «ДНР»“, – ідеться в даних розвідки.

Зазначається, що командування збройних сил РФ продовжує направляти кадрових російських офіцерів та військовослужбовців контрактної служби для виконання завдань у складі 1 та 2 АК оперативного угруповання російських окупаційних військ.

Минулого тижня на тимчасово окуповану територію в Донецькій та Луганській областях прибула чергова група кадрових російських військовослужбовців для посилення розвідувально-диверсійних та саперних підрозділів“, – повідомляє розвідка.

Окрім того, водночас, активізація застосування противником розвідувально-диверсійних груп та інтенсивне мінування місцевості призводять до втрат серед особового складу окупантів.

Як повідомлялося раніше, окупаційна влада пропонує призивати громадян РФ на війну проти України.

Популярні новини

Стрічка новин

Стрічка новин