УПЛ: валідольне “Динамо”, стабільна “Зоря” та прогнозований “Шахтар”

24.2.2023 в 16:24 Спорт

Зимові канікули в українській Прем’єр Лізі скінчилися і минулого вікенду відбулися матчі 19-го туру

Перший тур після зимових канікул в українській на голи багатим не був, але виявився цікавим на інші події.

Більше читайте в огляді Наразі.Медіа.

Динамо - Ворскла

Матч київського “Динамо” проти полтавської “Ворскли” проходив за порожніх трибун. Вердикт КДК УАФ. Через, так званий, “расистський” скандал у матчі з “Шахтарем”. В свою чергу, керівництво “Динамо” знайшло лазівку, завдяки якій перетворило “матч без глядачів” на “матч з глядачами”. Справа в тому, що на такі поєдинки можна пропускати дітей до 14-ти років при належному супроводі дорослих. І діти на матч таки прийшли.

Вперше в історії саме під час цього поєдинку в УПЛ було застосовано систему VAR. До цього система лише тестувалась. Щоправда, арбітру матчу Віталію Романову, обійшовся без допомоги невидимого помічника.

Перший тайм матчу “Динамо” проти “Зорі” нічим визначним не запам’ятався. Кияни відкрили рахунок лише на 50-ій хвилині.

Ворскла відповіла на 63-ій хвилині.

Пердута подав без жодних перешкод, а Степанюк перевисів Попова і той замкнув передачу на повній самоті.

Відігратися “біло-синім” вдалося лише у доданий арбітром час.

2:1, на користь підопічних Олексія Михайличенка.

“Зоря” - “Маріуполь”

Матч проходив за більш-менш рівної гри. Але гостям вдалося завоювати дуже потрібні три очки у виїзному поєдинку. Всі основні події в матчі відбулися після перерви.

Перший гол в матчі був проведений на 62-й хвилині. Олександр Тимчик прорвався по правому флангу і зробив простріл до воротарського майданчика, де в боротьбі із захисником господарів поля Михайло Перович зумів підставити ліву ногу і, таким чином, відзначився забитим м’ячем у своїй дебютній грі за “Зорю”.

А за п’ять хвилин луганська команда збільшила свою перевагу в рахунку. Богдан Леднєв вирішив виконати штрафний удар поблизу воріт маріупольців. Причому бив він на силу да так, що м’яч пролетів крізь “стінку”, вдарився об газон, зачепив Євгена Гальчука і опинився в сітці воріт.

Однак буквально через дві хвилини два гравці “Маріуполя” Дмитро Мішньов і Руслан Фомін вибігли в контратаку вдвох на одного захисника. Перший не став нічого вигадувати а точно пробив у дальній лівий від себе кут воріт.

1:2 перемога “Зорі”.

Лідер чемпіонату України донецький “Шахтар” у 19-ому турі з мінімальний рахунком переміг чернігівську “Десну”. 1:0. Відзначився Марлос.