Відтепер не потрібно надавати квитанції за держпослуги

13.2.2020 в 11:48 Суспільство

Для підтвердження оплати достатньо пред’явити номер квитанції

Про це написав міністр Кабінету міністрів Дмитро Дубілет на своїй сторінці в Facebook, передає Про це написав міністр Кабінету міністрів Дмитро Дубілет на своїй сторінці в Facebook Наразі.Медіа.

Українці зможуть оплачувати державні послуги через інтернет-банкінг без необхідності пред’являти паперову квитанцію.

Українці зможуть оплачувати державні послуги через інтернет-банкінг без необхідності пред’являти паперову квитанцію.

“Українцям більше не потрібно буде витрачати час на те, щоб принести в державні органи банківські квитанції про сплату. Можна просто оплачувати послуги через інтернет-банк або мобільний банківський додаток (можна прямо на місці) й надати номер квитанції працівнику державної установи.”

Він розповів, що до сервісу check.gov.ua вже підключені всі основні державні органи: сервісні центри МВС, Міграційна служба, РАГСи, ЦНАП, а також послуги в обласних державних адміністраціях (ліцензії, виписки тощо).

Крім часу, для українців це буде й економія грошей. Тому що часто саме через вимоги паперових квитанцій люди змушені оплачувати послуги через “місцеві” банки з величезними комісіями.”

Міністр зазначив, що працівники вищезазначених державних установ вже отримали службові інструкції, а якщо хтось з них вимагатиме паперову квитанцію, він рекомендує звертатися на гарячу лінію 1545.

Також повідомляється, що українські мобільні оператори не прив’язуватимуть номери до паспортів громадян.

Популярні новини

Стрічка новин

Стрічка новин