Україна вимагає від РФ розслідувати вбивство українського військового російським снайпером

26.11.2022 в 12:58 Армія

Голова української делегації у ТКГ Леонід Кравчук під час онлайн-засідання групи висловив російській стороні рішучий протест щодо загибелі від кулі російського снайпера українського військового В’ячеслава Мінкіна

Про це повідомляє “Ukrainian Military Pages”.

“Леонід Кравчук заявив російській стороні рішучий протест щодо загибелі від кулі російського снайпера військовослужбовця 72-ї омбр Мінкіна В.Ю. Глава української делегації зажадав від представників РФ розслідування цього злочину та покарання винних, а від СММ ОБСЄ – сприяння в цьому розслідуванні”, – йдеться в повідомленні пресслужби української делегації.

Слід нагадати, що про загибель 31-річного В’ячеслава Мінкіна вчора зранку повідомила прес-служба штабу Операції Об’єднаних сил:

“По позиціях наших військ у передмісті Авдіївки прицільний вогонь вів ворожий снайпер. Унаслідок пострілу ворожого снайпера вогнепальне поранення отримав військовослужбовець Об’єднаних сил. Для надання медичної допомоги важкопораненого українського захисника було доправлено до лікувального закладу. На жаль, проведені невідкладні реанімаційні заходи не дали результатів. Врятувати життя воїна не вдалося.”

Також раніше повідомлялося, що “Миротворці” РФ в Карабасі “засвітилися” у війні на Донбасі.

Facebook
fb-share-icon

Популярні новини

Стрічка новин

Стрічка новин