У Європі оголошено про високий рівень зараження коронавірусом

2.3.2020 в 16:14 Суспільство

Голова Європейської комісії Урсула фон дер Ляйєн заявила про те, що “середній” ступінь ризику зараження коронавірусом Covid-2019 для населення Євросоюзу змінився на “високий”.

Вона додала, що підвищити ступінь ризику рекомендував Європейський центр профілактики та контролю захворювань (ECDC), – повідомляє ZN.UA

Урсула Фон дер Ляйєн повідомила про створення спеціальної робочої групи з координації протидії “китайському” коронавірусу. Зокрема, до складу групи увійшли, єврокомісар з кризового управління Янез Ленарчич, єврокомісар з охорони здоров’я – Стелла Кіріакідіс, з внутрішніх справ та прикордонних питань – Ільв Йоханссон, щодо транспорту – Адіна Вэлян, щодо економіки – Паоло Джентілоні.

За словами голови Єврокомісії, команда реагування працюватиме за трьома напрямками, а саме:

– медична сфера, що охоплює профілактику і закупівлі з метою надання допомоги, інформацію і попередження;

– мобільність від транспорту до рекомендацій щодо подорожей та питань, пов’язаних з Шенгеном;

– економіка з точки зору різних секторів бізнесу, таких як туризм, транспорт, торгівля, а також, що стосується макроекономіки.

Станом на 2 березня, число заражених коронавірусом Covid-2019 склало 89 072 людини. Всього з початку січня через хвороби, викликані коронавірусною інфекцією померло 3 048 людина, понад 45 тисяч – вилікувалися.

Зазначимо, спалах коронавірусу на Європейському континенті стався саме в Італії, де на даний момент кількість хворих становить 1 649 осіб.

Влада регіонів Венето і Ломбардія ввела жорсткі заходи боротьби з поширенням “китайського” вірусу. Зокрема скасовані такі масові заходи, як Венеціанський карнавал, вистави в міланському театрі Ла Скала і футбольні матчі серії А.

Детальніше про ситуацію в країні, де зафіксовано найсильніший у Європі спалах COVID-19, читайте в Телеграм-каналі Наразі.Медіа

Популярні новини

Стрічка новин

Стрічка новин