У Польщі затримали українця, який жорстоко знущався над жінкою

4.1.2021 в 17:31 Суспільство

Громадянин України силою та погрозами вбивства намагався змусити знайому повернути йому борг

Про це повідомляє Yavp.pl з посиланням на gdansk.po.gov.pl.

Чоловік силою затягнув жінку до авто та заблокував двері, щоб не втекла. Після цього він бив її в обличчю та по голові й смикав за волосся. У такий спосіб українець начебто вимагав повернення заборгованих йому грошей.

Згодом чоловік силоміць занурював постраждалу головою в річку Мотлаву, погрожуючи вбивством. Але цього йому здалося замало. Тому нападник продовжив бити свою жертву, а потім, поклавши її в багажник, відвіз до каналу Радуні. Там він витягнув жінку та поклав її на заднє сидіння авто, знову погрожуючи розправою.

Жінці вдалося вибратися з салону, скориставшись неуважністю чоловіка. Вона почала втікати й кричати. На крик відреагували перехожі, які врятували жінку та викликали поліцію.

Українця затримали. Його звинуватили у викраденні та позбавленні волі людини з особливою жорстокістю. Таке правопорушення карається позбавленням волі на строк від 3 до 15 років.

Чоловік своєї провини не визнав. Попри це, районний суд у Гданську задовольнив клопотання прокурора та тимчасово заарештував громадянина України на три місяці.

Раніше повідомлялося, що в Польщі троє будівельників з України врятували дитину від смерті.

Популярні новини

Стрічка новин

Стрічка новин