У Дагестані через вбивство місцевого активіста зарізали бійця ММА

8.1.2021 в 14:21 Суспільство

У дагестанському селищі Тарки під час народного збору вбили бійця ММА Керима Хайруллаєва

Про це розповів старший помічник керівника слідчого управління по регіону Расул Темірбек.

3 січня на схилі гори Тарки-Тау в Махачкалі вбили 23-річного Валі Абдурагімова, який намагався “об’єднати джамаат села проти розповсюджувачів наркотиків”. Крім того, він звинувачував місцевих силовиків в причетності до продажу наркотиків.

Управління МВС по Дагестану відзвітувало про затримання підозрюваного в убивстві активіста. Він пояснив, що за день до вбивства “посварився конкретно з цією людиною”, а до цього у них “були інциденти постійно”.

6 січня жителі селища вийшли на народний збір через загибель Абдурагімова. Вони вимагали виселити неназваного місцевого жителя, який, на їхню думку, продавав наркотики. Через нього, вважають жителі, і вбили активіста.

Народний сход закінчився масовою бійкою, зазначає “Кавказький вузол”. Під час бійки смертельні ножові поранення отримав боєць ММА Керім Хайруллаєв. Підозрюваний у його вбивстві затриманий.

РосЗМІ без зазначення джерел інформації зазначають , що в бійці був поранений також боєць Рамазан Аміров. Він, як стверджує телеканал, помер в лікарні. Офіційного підтвердження цієї інформації немає.

Раніше повідомлялося, що у Дагестані виявили майже 300 мертвих каспійських тюленів.

Популярні новини

Стрічка новин

Стрічка новин