Створено близько 150 районних батальйонів тероборони - Резніков

28.1.2023 в 14:04 Армія

Підрозділи командування та майже 150 батальйонів тероборони на рівні районів уже створено. До них запрошуються охочі та облаштовуються місця дислокації

Про це розповів міністр оборони Олексій Резніков під час години запитань до уряду у Верховній Раді.

Усі необхідні підрозділи - від командування до майже 150 батальйонів на рівні районів - уже створено. Відбувається їх комплектування особовим складом за штатом мирного часу й облаштовуються місця дислокації“, - сказав Резніков.

За його словами, першим етапом розгортання ТРО є створення командно-управлінського ядра, яке складає 10 тисяч професійних військовослужбовців. Другим етапом - формування штату особливого періоду, який сумарно складатиме близько 130 тисяч осіб.

Це - цивільні громадяни, які пройдуть відбір і укладуть контракт про службу в резерві ТРО. Вони перебуватимуть під командуванням військових. Держава закріпить за ними зброю і проводитиме навчання та злагодження“, - пояснив урядовець.

Водночас Резніков нагадав, що у лютому заплановані навчання за територіальним принципом за участю керівників органів місцевої влади і самоврядування, щоб відпрацювати взаємодію на рівні схід-північ-південь та захід.

Раніше Наразі.Медіа повідомляло, що добровольцям тероборони буде дозволено використовувати мисливську та стрілецьку зброю.

Facebook
fb-share-icon

Популярні новини

Стрічка новин

Стрічка новин