Поворозник прокоментував підозри за облаштування скверу біля “Сирця”

25.1.2023 в 13:55 Без категорії

Заступник Кличка Микола Поворозник назвав підозру в справі щодо облаштування скверу замість багатоповерхівок біля станції “Сирець” політичним тиском

Про це повідомили на сайті Київської міської держадміністрації.

Окрім політичних мотивів, у цій підозрі я не бачу нічого іншого. Немає жодних кримінальних правопорушень. Земельна ділянка як була, так і залишилась у комунальній власності. Єдине що – на цій землі наведено лад і вона, власне, врятована від забудови в районі станції метро «Сирець». На цьому місці сьогодні знаходиться сквер: кожен може туди піти і на власні очі переконатись“, – сказав у коментарі журналістам Поворозник, якому слідчі прокуратури міста вручили підозру.

Він зазначив, що йому не було роз’яснено суть підозри, і відповідно він вбачає у цьому порушення процесуальних прав і “нічого іншого, ніж політику”.

Земельна ділянка, про яку йдеться, ще у 2009 році була передана апарату РНБО України в постійне користування для будівництва, експлуатації та обслуговування багатоквартирних житлових будинків із підземними паркінгами та об’єктами соціально-побутової інфраструктури на вул. Щусєва.

У 2019 році після обстеження ділянки було встановлено, що вона не використовується за призначенням, тому міська влада припинила право постійного користування ділянкою апарату РНБО. Більше того, мешканці Шевченківського району неодноразово наголошували, що хочуть бачити на місці тоді занедбаної території сквер.

Початково земельна ділянка була визначена як територія зелених насаджень. Та за багато років на ділянці утворився стихійний смітник. Міська влада привела територію до ладу, згодом місто облаштувало там сквер.

Однак апарат РНБО не полишає спроб повернути собі земельну ділянку в судовому порядку. Правоохоронці тиснуть на міську владу обшуками та допитами. А тепер – і вручили підозру першому заступнику голови КМДА.

Раніше повідомлялося, що Україна знизила індекс прийняття корупції.

Facebook
fb-share-icon

Популярні новини

Стрічка новин

Стрічка новин