Опозиція в Білорусі “втратила вулиці” – Тіхановська

22.2.2021 в 11:47 · 629Переглядів Політика

Лідер білоруської опозиції Світлана Тіхановська визнала, що протестувальники у країні “втратили вулиці” й не можуть протистояти режиму

Про протести Тіхановська розповіла в інтерв’ю швейцарській газеті Le Temps.

Санкції, які Євросоюз ввів проти білоруської влади, вона назвала насмішкою.

“Я повинна визнати, що ми втратили вулиці, у нас немає можливості боротися з насильством режиму проти протестувальників — у них є зброя, у них є сила, тому так, наразі здається, що ми програли”, — каже вона.

Водночас лідерка опозиції сподівається, що весною акції протесту відновляться. За її словами, поки завершується робота над створенням структур для «завтрашньої боротьби». Опозиція намагається пов’язати між собою різні об’єднання серед лікарів, студентів, вчителів, колишніх силовиків та інших.

“Наша стратегія полягає в тому, щоб краще організуватися, піддавати режим постійному тиску — доти, доки люди не будуть готові вийти на вулиці знову, можливо, навесні” — каже Тіхановська.

Водночас в інтерв’ю газеті The Sunday Times опозиціонерка назвала насмішкою санкції, які Євросоюз ввів проти режиму Лукашенка. Вона вважає, що їх “сміховинно мало”.

“Під санкціями перебувають лише 90 людей. Це насмішка, і режим Лукашенка сміється”, — сказала Тіхановська.

На її думку, нинішніх обмежень недостатньо для тиску на Мінськ. Водночас вона відзначила те, що міжнародна спільнота не визнавала Лукашенко законним президентом.

“Однак цю ініціативу підтримали, але розв’язувати проблему не захотіли”, — каже опозиціонерка.

Раніше повідомлялося, що Тихановська оголосила стратегію перемоги режиму Лукашенка.

Стрічка новин

Стрічка новин