На Волині СБУ викрила шпигуна з Білорусі

24.3.2021 в 12:12 Суспільство

Агент був завербований КДБ РБ та цілеспрямовано маршрутувався на територію України.

На території Волинської області прикордонники і контррозвідники Служби безпеки України викрили агента білоруської спецслужби, інформує Наразі.Медіа з посиланням на пресслужбу СБУ.

“Основним завданням чоловіка було налагодити канал постачання в Україну зброї та товарів військового призначення з Російської Федерації. Для цього агент Комітету державної безпеки Республіки Білорусь мав втягнути у злочинну діяльність співробітника Держприкордонслужби України”, – йдеться у повідомленні.

Зброя та інше спорядження повинні були надходити в нашу країну в межах ділянки кордону у Волинській області транзитом через територію Білорусі з Росії.

Додатково за завданням кураторів білоруський агент мав збирати різні дані та інформацію персонального характеру відносно прикордонників і митників, які несуть службу на кордоні з Білоруссю, а також співробітників інших правоохоронних органів України.

Затримали його під час чергового приїзду для зустрічі з начебто завербованим прикордонником.

Завдяки спільним діям, Держприкордонслужба та Служба безпеки України не лише завадили налагодженню поставки в Україну зброї та спецзасобів, які могли застосовуватися для дестабілізації ситуації, а й активно протидіють розвідувальній діяльності іноземних спецслужб.

Наразі стосовно викритого агента проводяться процесуальні заходи. Йому оголошено підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.1 ст.114 (шпигунство) ККУ.

Популярні новини

Стрічка новин

Стрічка новин