МОЗ запускатиме мобільні бригади для вакцинації в селах

21.1.2023 в 16:24 Без категоріїСуспільство

Міністерство охорони здоров’я планує зробити вакцинацію у віддалених населених пунктах доступнішою через виїзди мобільних бригад

Про це в інтерв’ю виданню Liga.net розповів заступник міністра охорони здоров’я Ігор Кузін.

За його словами, у сільській місцевості графік виїзду бригад буде в амбулаторії або в найближчій лікарні. Ці дати погоджуються з лікарями, які там працюють, і також запускається окремо комунікація - коли саме приїде мобільна бригада. На етапі старту цієї ініціативи буде працювати “сарафанне радіо” - через амбулаторії сімейної медицини, але зараз вже друкують плакати.

Для маломобільних мешканців сільської і міської зон передбачені виїзди мобільних бригад… Слід записатися через Національну контактну лінію з питань ковіду“, - сказав Кузін

Він додав, що впродовж першого кварталу вони будуть робити так, щоби принаймні на рівні кожної ОТГ одна бригада виїжджала для вакцинації людей 60+ щонайменше раз на тиждень.

Кузін також розповів, що на піку поточної хвилі коронавірусу очікуються по 59 000 хворих щодня.

За попередніми розрахунками, представленими Радою національної безпеки та оборони, 59 000 осіб може хворіти щоденно, сумарно біля 1 млн українців за лютий може захворіти. Я би назвав це доволі оптимістичними прогнозами“, - сказав він.

Раніше повідомлялося, що в Україні почалася нова хвиля коронавірусу.

Facebook
fb-share-icon

Популярні новини

Стрічка новин

Стрічка новин