Міжнародний суд у Гаазі арештував президента Косова

6.11.2020 в 10:40 Політика

Президента частково визнаного Косова Хашима Тачі, якого звинувачують у скоєнні військових злочинів, затримали та взяли під варту в Гаазі

Про це повідомляє Спеціальна прокуратура Міжнародного суду зі злочинів у Косово.

“Після арешту прокурором-спеціалістом 4 і 5 листопада Хашим Тачі, Кадрі Веселі, Реджеп Селімі і Якуп Краснічі були переведені до слідчого ізолятора Спеціальної палати Косово у Гаазі 4 і 5 листопада”, – йдеться у повідомленні.

Суддя досудового провадження Косовського спецсуду підтвердив обвинувальні висновки проти Хашима Тачі, Кадрі Веселі, Реджепа Селімі та Якупа Краснічі 26 жовтня 2020 року.

Слід нагадати, що лідер частково визнаного Косова Хашим Тачі через звинувачення у скоєнні військових злочинів, підтверджених Спеціальним судом по Косову у Гаазі, подав у відставку.

У четвер Спеціальний суд по Косову також підтвердив звинувачення, висунуті колишньому спікеру парламенту частково визнаного Косова Кадрі Веселі, у скоєнні військових злочинів.

Також раніше повідомлялося, що Марків прилетів у Київ та подякував українцям в Італії за підтримку під час судових процесів.

Популярні новини

Стрічка новин

Стрічка новин