Мер Чорноморська виявив у своєму кабінеті “жучки”

12.1.2021 в 14:54 · 143Переглядів Суспільство

Міський голова Чорноморська Василь Гуляєв знайшов у своєму кабінеті прослуховувальні  пристрої та підозрює у цьому депутатів місцевої ради

Про це йдеться у відеозвернення Гуляєва у Facebook.

“Депутати, ви прийшли сюди працювати чи питати у мера, – я поки не називаю навіть прізвище одного з депутатів, – а чому у Гуляєва в кабінеті електронні замки? А я вам хочу відповісти: Гуляєв, буквально попрацювавши 2 тижні і перевіривши кабінет, чомусь тут знайшов “жучки” – заявив Гуляєв.

“Вам що, незручно мені ставити жучки, які будуть записувати щось? Двері у мера завжди повинні бути відкриті, щоб сюди заходити?” – зазначив мер.

Також міський голова додов, що він, “як мер володіє знанням державних таємниць. Нехай вони невеликі, але якщо я їду за кордон – я повинен брати дозвіл у відповідних служб. А ви хочете просто так зайти, покласти, подивитися, трошки щось послухати? Прийдіть і скажіть, що ви хочете знати, про що я тут говорю”.

У цій будівлі відбуваються парадоксальні речі. У нас стоять камери, а ніхто не знає, куди ці камери транслюють. У нас хто хоче, той сюди і заходить. У наш будинок заходять зі зброєю  – ніхто зупинити нікого не може. Напевно, буде все-таки по-іншому”.

Раніше повідомлялося, що на мера Броварів напали та пограбували.

Стрічка новин

Стрічка новин