Лукашенко допустив РФ до охорони стратегічних об’єктів та порядку

18.12.2020 в 12:27 Політика

Міністерство внутрішніх справ Білорусі та Федеральна служба військ національної гвардії РФ підписали угоду про співробітництво

Про це повідомляє документ, опублікований на Національному правовому інтернет-порталі Білорусі.

Зазначається, що сторони здійснюють співробітництво за такими напрямками: охорона громадського порядку та забезпечення громадської безпеки, охорона важливих державних об’єктів, спеціальних вантажів, боротьба з тероризмом та екстремізмом, забезпечення заходів силової підтримки з протидії злочинності.

МВС Білорусі та Росгвардія також мають намір співпрацювати у сферах держконтролю над обігом зброї, забезпечення безпеки об’єктів паливно-енергетичного комплексу, охорони особливо важливих та режимних об’єктів.

Співпрацювати сторони домовилися у формі консультацій, семінарів, конференцій та навчально-методичних зборів, у підготовці кадрів, проведенні спільних навчань (тренувань) і т.д.

У документі зазначається, що “угода не перешкоджає сторонам у визначенні та розвитку інших взаємоприйнятних форм співробітництва”.

Договір був укладений у Мінську 19 листопада 2020 року та набрав чинності того самого дня.

У серпні 2020 р. президент РФ Володимир Путін повідомив, що Росія на прохання Олександра Лукашенка сформувала резерв співробітників правоохоронних органів.

Раніше Лукашенко заявляв, що НАТО хоче захопити Білорусь.

Популярні новини

Стрічка новин

Стрічка новин