Кількість студентів-стипендіатів повернеться до 40-45%

26.1.2023 в 16:19 Суспільство

Кабмін збільшив відсоток стипендіатів, які отримують академічну стипендію посеметрово з 35-40% до 40-45% від кількості студентів денної форми

Про це повідомили в пресцентрі уряду.

Вчена або педагогічна рада закладу освіти визначає однаковий для факультетів, навчально-наукових інститутів , курсів і спеціальностей ліміт стипендіатів, яким буде призначатися стипендія за результатами семестрового контролю.

Відтепер цей показник встановлюватиметься в діапазоні від 40 до 45% фактичної кількості студентів денної форми здобуття освіти, які навчаються за державним або регіональним замовленням (раніше показник складав 35-40%).

Як і говорив Президент України Володимир Зеленський, показник стипендіатів становитиме 40-45%. Укотре висловлюю подяку Прем’єр-міністрові України та колегам міністрам за підтримку надважливого документа“, – сказав Міністр освіти і науки Сергій Шкарлет.

З 1 січня 2022 року Кабмін підвищив академічних та іменних стипендій здобувачів вищої, фахової передвищої освіти в понад 1,5 раза, професійної (професійно-технічної) освіти – у понад 2,5 раза. При цьому відсоток стипендіатів зменшився.

Раніше повідомлялося, що Рада ухвалила закон про захист політв’язнів і військовополонених у другому читанні.

Facebook
fb-share-icon

Популярні новини

Стрічка новин

Стрічка новин