Громадянка Німеччини перевозила до кордону 5 нелегалів із Туреччини

30.10.2022 в 18:43 Суспільство

Іноземців, які мали намір нелегально потрапити до ЄС, затримав прикордонний наряд відділу «Шегині» Львівського прикордонного загону

Про це повідомляє прес-служба Державної прикордонної служби України.

Під час здійснення патрулювання поблизу кордону військовослужбовці зупинили автомобіль  марки «Фольксваген», в якому було п’ятеро громадян Туреччини. В ході спілкування  іноземці не могли чітко вказати мету та маршрут свого прямування.  За кермом автомобіля була громадянка Німеччини, яка виявилася колишньою співвітчизницею турків.  

Під час перевірки прикордонники також з’ясували, що іноземці прибули в Україну встановленим порядком та мали на меті потрапити до сусідньої країни поза пунктом пропуску.

Іноземних громадян доставлено до прикордонного підрозділу  для проведення перевірочних заходів та прийняття правових рішень щодо притягнення до відповідальності за ст. 204-1 КУпАП «Незаконне перетинання або спроба незаконного перетинання державного кордону України».

Зазначається, що з початку року тільки на Львівщині прикордонники затримали 34 громадянина Туреччини, які намагалися перетнути кордон поза пунктами пропуску.

Також раніше повідомлялося, що Туреччина звинувачує французьку газету в «культурному расизмі».

Facebook
fb-share-icon

Популярні новини

Стрічка новин

Стрічка новин