Google представила Android 12 з наймасштабнішим оновленням дизайну

19.5.2021 в 12:46 Різне

Компанія Google провела щорічну конференцію для розробників та представила нову версію своєї операційної системи

Як повідомляє “Медуза”, в компанії стверджують, що це наймасштабніше оновлення дизайну в історії ОС.

“Android 12 включає наймасштабнішу зміну дизайну в історії Android. Ми переосмислили все, від кольорів до форм, світла і руху. В результаті Android 12 став більш виразним, динамічним і індивідуальним, ніж будь-коли раніше”, – заявили в Google.

У компанії також обіцяють, що користувачі зможуть повністю персоналізувати свій телефон за допомогою настроюваної кольорової палітри і оновлених віджетів. “Ви вибираєте шпалери, система автоматично визначає, які кольори домінують, які доповнюють один одного, а які просто відмінно виглядають. Потім вона застосовує ці кольори до всієї ОС: відтінки повідомлень, екран блокування, регулятори гучності, віджети і багато іншого”. Також змінять оформлення все іконки і повідомлення, а кнопки стануть більшими і округлими.

Нова версія операційної системи також дозволяє значно збільшити час роботи смартфона за рахунок оптимізації роботи процесора.

Крім того, в Android 12 з’явиться Privacy Dashboard – панель, де можна подивитися, які дозволи є у додатків. Якщо якісь додатки використовують камеру або мікрофон, у правій верхній частині екрану з’явиться зелений значок. Користувачі також зможуть надавати додаткам тільки приблизні дані про місцезнаходження. Тобто, додатку погоди тепер не потрібно буде отримувати інформацію про те, де знаходиться телефон.

У телефонах також з’явиться функція Android Private Compute Core. Вона дозволить користувачеві зберігати особисту інформацію, яка буде ізольована від інших розділів телефону і доступу з мережі.

Публічна бета-версія Android 12 вже доступна для смартфонів Google Pixel (починаючи з моделі Pixel 3 і новіше), а також для деяких моделей телефонів Asus, OnePlus, OPPO, Realme, Sharp, Techno, TCL, Vivo, Xiaomi і ZTE.

Раніше повідомлялося, що Google звинуватили в стеженні за користувачами Android.

Популярні новини

Стрічка новин

Стрічка новин