ДБР викликало голову “Голосу” на допит

2.2.2022 в 12:49 Політика

Державне бюро розслідувань викликало очільницю партії “Голос” Кіру Рудик на допит щодо діяльності політичної сили в 2020 році

Про це вона написала у Facebook.

Завтра вперше в житті піду на допит. До Державного бюро розслідувань. Справа стосується діяльності партії Голос у 2020 році“, – розповіла Рудик.

За її словами, ДБР відкрило справу безпідставно: “Тобто в інтернеті написали – чого б справу не відкрити? – це і є логіка ДБР“. Очільниця “Голосу” заявила, що під її керівництвом став послідовно опозиційною політичною партією і що це – єдина мотивація, щоб проти неї Банкова увімкнула всі доступні “інструменти тиску: ДБР та кишенькові суди“.

Народна депутатка додала, що справу відкрили в кінці 2021 року, коли партія критикувала владу за бездіяльність в сфері безпеки, економіки, бездіяльність в протидії коронавірусу.

Разом з іншими подіями: справа проти Порошенка, обшуки у команди Разумкова, у мене нема сумнівів, що це – результат недолугої стратегії боротьби з політичними опонентами“, – написала вона.

Раніше також повідомлялося, що Експрезидент Петро Порошенко відмовився давати покази слідчому та покинув приміщення Державного бюро розслідувань.

Теги:

Популярні новини

Стрічка новин

Стрічка новин