Британські журналісти показали зсередини табір військ РФ поблизу кордону України

12.4.2023 в 14:20 Армія

Знімальна група британського телеканалу Sky News побувала біля нового табору російських військ під Воронежем (РФ)

Сюжет під назвою “Україна звинувачує Росію в розпалюванні напруженості та нарощуванні військового потенціалу” опублікований на YouTube каналі ЗМІ.

“Супутникові знімки та свідчення показують, що чисельність військ збільшується всього в декількох кілометрах від кордону з Україною, де сотням тисяч українців видали російські паспорти. Уряд Росії заявляє, що ці переміщення - просто навчання”, - йдеться у підписі під ним.

У своєму ролику британські журналісти показали вже оприлюднені групою розслідувачів Conflict Intelligence Team супутникові знімки, що демонструють масштаби розгортання табору. А також нові кадри руху техніки біля нього.

Відзначається, що військові вантажівки, які їм вдалося побачити, мають код 76 на державних номерах. І це означає, що вони прибули з Центрального військового округу РФ, тобто як мінімум за 1100 кілометрів від цього місця.

При цьому наголошується, що на станції Маслівка, на південь від Воронежа є невелике військове містечко, з кількома вантажівками та наметом. Поляна перед станцією “порізана коліями” через постійне розвантаження військової техніки. Далі її везуть на найближчий полігон, який і перетворився на величезний військово-польовий табір росіян.

На Донбасі загострення: загинув ще один український військовий.

Facebook
fb-share-icon

Популярні новини

Стрічка новин

Стрічка новин