Біатлоніст Лесюк прийшов шостим у гонці на Чемпіонаті Європи

26.1.2023 в 14:36 Спорт

Український біатлоніст Тарас Лесюк фінішував шостим в індивідуальній 20-кілометровій гонці чемпіонату Європи, який стартував в Німеччині

Про це повідомляє Суспільне.

Відкривали змагальну програму в Арбері індивідуальні гонки, а першими на старт вийшли 118 чоловіків. Україну в цій дисципліні представили Тарас Лесюк, Денис Насико, Віталій Труш, Андрій Доценко, Руслан Ткаленко та Андрій Орлик.

Лесюк “чисто” пройшов перші два вогневі рубежі, після чого схибив на третьому, що й завадило йому поборотись за вищі позиції.

На одну хибу більше зробив Насико й фінішував 15-м. За ним - Орлик і Труш, які закінчили індивідуальну гонку на 40-му і 39-му місцях відповідно. Ще двоє українців Доценко та Ткаленко зробили понад сім промахів і посіли 83-тю та 86-ту позиції.

Першим же фінішішував норвежець Сверре Дален Аспенс.

Раніше повідомлялося, що український біатлоніст використав допінг перед змаганнями.