Австралія вимагає вибачень від Китаю після фейкового зображення в соцмережі

30.11.2020 в 12:21 Політика

Австралія вимагає вибачень через опубліковане фото китайським чиновником австралійського солдата, який тримав ніж із кров’ю на горлі афганської дитини

Про це повідомляє “Reuters”.

Прем’єр-міністр Скотт Моррісон скликав брифінг для ЗМІ, щоб засудити розміщення зображення, ознаменувавши черговий спад у погіршенні відносин між двома країнами.

“Уряд Австралії попросив Twitter видалити зображення, опубліковане в понеділок речником міністерства закордонних справ Китаю Чжао Ліцзяном у своєму офіційному акаунті в Twitter”, – сказав Моррісон.

Twitter китайського чиновника

“Це абсолютно обурливо і не може бути виправдано на будь-якій основі”, – сказав Моррісон. «Китайському уряду повинно бути соромно за цей пост. Це зменшує їх в очах світу “ – прокоментував прем’єр-міністр Скотт Моррісон.

Австралія заявила 13 солдатам спецназу, що їм загрожує звільнення у зв’язку з незалежним звітом про нібито незаконні вбивства в Афганістані, заявив глава армії країни в п’ятницю.

“Саме австралійському уряду повинно бути соромно за своїх солдатів, які вбивають невинних афганських цивільних осіб”, – сказала Хуа Чуньїн, прес-секретар міністерства закордонних справ Китаю, коли її запитали про коментарі Моррісона.

Також раніше повідомлялося, що “миротворці” РФ в Карабасі “засвітилися” у війні на Донбасі.

Популярні новини

Стрічка новин

Стрічка новин