Apple оновила iOS: тепер додаткам складніше відстежувати активність користувачів

27.4.2021 в 17:51 Різне

Компанія Apple випустила оновлення операційної системи iOS 14.5: тепер з’явиться можливість розблоковувати iPhone через FaceID навіть у масці

Так, оновлення дозволяє розблокувати iPhone через FaceID, навіть якщо людина в масці — для цього необхідний Apple Watch. Ця функція буде працювати з iPhone X та пізнішими версіями, а також Apple Watch Series 3 та з новими версіями.

Також Apple додала можливість заборонити додаткам відстежувати активність користувачів в інших застосунках і на сайтах. Після оновлення перед входом у кожен додаток користувачі отримуватимуть сповіщення: дозволити відстежувати активність чи заборонити.

Раніше додатки могли збирати дані користувачів про місце їхнього розташування, адресу електронної пошти, номер телефону та застосунки, які використовували раніше. Відстеження активності користувачів також використовують для створення персоналізованої реклами.

Як пише Financial Times, очікується, що більшість користувачів заборонять відстежувати активність. Це не вплине на кількість реклами, але оголошення можуть стати не такі персоналізовані.

Раніше повідомлялося, що банки погрожують відключити Apple Pay.

Популярні новини

Стрічка новин

Стрічка новин