У Дніпрі чоловік проголосив себе президентом і сформував уряд

23.12.2022 в 11:28 Суспільство

Служба безпеки викрила лідера фейкового “народовладдя”, який проголосив себе “президентом” та сформував тіньовий уряд

Про це повідомили в пресцентрі СБУ.

У Дніпрі викрито лідера антидержавної організації так званого «народовладдя» на публічних закликах до повалення конституційного ладу України. Зловмисник, вважаючи нелегітимними діючі органи державної влади, закликав громадян України замінити їх новоствореними. У тому числі не виключав й варіант насильницького повалення влади“, - ідеться в повідомленні.

Підозрюваний збирав однодумців у лавах «всеукраїнського національного конгресу» і разом з ними формував тіньовий уряд. На перших зборах домігся обрання себе “президентом України”, також призначення призначені “голови верховної ради”, “прем’єр-міністра”, керівників силових відомств, а діючі державні органи були визнані “терористичними структурами”.

Дніпрянин намагався заручитися підтримкою ветеранів АТО/ООС та діючих військовослужбовців ЗСУ. Розраховував досягнути цього, закріпивши за своїми прихильниками першочерговим розпорядженням право мати вогнепальну зброю.

Чоловіку оголошено про підозру за ст. 109 (дії спрямовані на насильницьку зміну чи повалення конституційного ладу або на захоплення державної влади) ККУ.

Раніше повідомлялося, що Служба безпеки знешкодила злочинне угруповання, яке викрадало і катувало людей на Прикарпатті.

Теги:
Facebook
fb-share-icon

Стрічка новин

Стрічка новин