ООН виплатить 6 млн доларів Талібану за охорону

22.12.2022 в 11:26 Політика

Організація Об’єднаних Націй пропонує виплатити в наступному році майже 6 мільйонів доларів бійцям Талібану, які охороняють об’єкти ООН

Про це повідомляє Reuters, чиї журналісти ознайомилися з утаємниченим документом організації.

Організація Об’єднаних Націй пропонує виплатити майже 6 мільйонів доларів за захист в Афганістані співробітникам міністерства внутрішніх справ під керівництвом талібів, чий керівник знаходиться під санкціями ООН і США і розшукується ФБР“, - ідеться в повідомленні.

Кошти будуть виплачені наступного року для субсидування заробітної плати бійців Талібану, які охороняють об’єкти ООН, і для надання їм допомоги на харчування, згідно з розширенням угоди з колишнім підтримуваним США афганським урядом.

План підкреслює постійну небезпеку в Афганістані після його захоплення Талібаном у серпні, а також гостру нестачу коштів у нового уряду через припинення міжнародної фінансової допомоги.

Організація Об’єднаних Націй зобов’язана як роботодавець зміцнювати і, за необхідності, доповнювати потенціал приймаючих держав в умовах, коли персонал ООН працює в небезпечних областях“, - написав у електронному листі заступник речника ООН Фархан Хак у відповідь на запит Reuters. Змісту документу він не заперечував.

Раніше повідомлялося, що Талібан заборонив використання іноземних валют в Афганістані.

Facebook
fb-share-icon

Стрічка новин

Стрічка новин