ДБР спростувала інформацію про арешт активів “Прямого” та “5 каналу”

7.1.2023 в 13:22 Політика

У Державному бюро розслідувань заявили про неправдивість інформації щодо арешту активів телеканалів “Прямий” та “5 канал”

Про це повідомляє пресслужба ДБР.

За процесуального керівництва Офісу Генпрокурора Головне слідче управління ДБР здійснює досудове розслідування у провадженні щодо закупівлі вугілля з території “ДНР/ЛНР” за ч. 2 ст. 28 ч. 1 ст. 111, ч. 2 ст. 28 ч. 1 ст. 2583 КК України.

У бюро нагадують, що нині повідомлено про підозру двом народним депутатам України, один з яких п’ятий Президент України, повноваження якого припинено, колишньому міністру енергетики та вугільної промисловості, та топ-менеджеру часів Януковича.   

6 січня 2022 року Печерський районний суд Києва за участю прокурорів Офісу Генерального прокурора та захисників розглянув клопотання прокурора у кримінальному провадженні, погоджене виконувачем обов’язків Генерального прокурора про арешт майна Петра Порошенка.

Очікуваною реакцією стало розповсюдження неправдивої інформації про нібито накладення арешту на активи телеканалів “Прямий” та “5 канал”, власником яких є медіахолдінг “Вільні медіа”, що не відповідає дійсності, оскільки арешт на корпоративні права на вказані канали та їх активи не накладався.

Раніше повідомлялося, що ОГПУ погодив клопотання про арешт Порошенка із заставою.

Facebook
fb-share-icon

Популярні новини

Стрічка новин

Стрічка новин