Росія перекинула перший стройовий винищувач СУ-57 ближче до кордону з Ураїною (ФОТО)

22.1.2021 в 17:16 Армія

Про яку саме частину мова – дані засекречено.

Перший російський стройовий винищувач п’ятого покоління Су-57 надійшов на озброєння одного із авіаційних полків Південного військового округу, повідомляє Наразі.Медіа з посиланням на Defence Express

“Наголосимо, що Південний військовий округ охоплює собою південь законної території РФ, і також – територію окупованого Криму. Таким чином випливає, що Кремль вирішив перекинути свій черговий зразок «чудо-зброї» поближче до кордонів із Україною, а також – поближче до рубежів із Туреччиною”, – йдеться у матеріалі.

Окрім того, автор зазначає, що “Кремль закладає доволі скромні темпи поставок винищувачв Су-57 у стройові частини – загалом до 2024 року ПКС РФ мають отримати лише 22 літаки п’ятого покоління”.

“Причина – авіазаводу в Комсомольську-на-Амурі (КнААЗ) необхідний час для модернізації обладнання, котре використовується для будівництва літаків Су-57. На даний момент, керівництво КнААЗ запевняє, що якраз до 2024 року впорається із усім комплексом робіт по оновленню свого виробничого обладнання”, – відмічає автор.

Також зазначається, що “у 2020 році російські військово-повітряні сили отримали лише 10 літаків Су-35С, чотири літаки Су-34, чотири навчально-бойові літаки Як-130 та два навчально-бойові літаки МіГ-35УБ”.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Росармія випробовує нові типи озброєння на Донбасі.

Популярні новини

Стрічка новин

Стрічка новин