МЮ переміг “Ліверпуль” у матчі Кубка Англії (хайлайти)

25.1.2023 в 11:59 Спорт

Підопічні Оле Гуннара Сульшера вийшли до 1/8 фіналу.

Напередодні на “Олд Траффорд” відбувся матч 1/16 фіналу Кубка Англії, в якому лідер Англійської Прем’єр-ліги “Манчестер Юнайтед” приймав чемпіона АПЛ “Ліверпуль”.

Це був другий поєдинок цих команд за останній тиждень. Нагадаємо, минулої неділі в матчі 19-го туру АПЛ на “Енфілді” команди при досить невиразній грі зіграли внічию - 0:0.

Цього разу матч проходив більш жваво.

На 18-й хвилині рахунок відкрили підопічні Юргена Клоппа. Роберто Фірміно віддав на Мохамеда Салаха і єгиптянин розпечатав ворота Джордана Хендерсона - 0:1.

Досить швидко господарі відновили статус-кво. Мейсон Грінвуд скористався передачею Маркуса Решфорда, вийшов сам на сам з Алісоном і з “тещиної” ноги поклав м’яч у дальній кут воріт - 1:1.

А в дебюті другого тайму вже відзначився і сам Решфорд, в перший раз в поєдинку вивівши “червоних дияволів” уперед - 2:1.

“Червоним” також не довелося довго відіграватися - після обрізки Едінсона Кавані у центрі поля м’яч досить швидко був доставлений підопічними Юргена Клоппа до Салаха, який оформив дубль - 2:2.

Все вирішив гол Бруну Фернандеша на 78-й хвилині зі штрафного удару - 3:2.

Отже, “Манчестер Юнайтед” вдесяте за історію протистоянь клубів, вибив “Ліверпуль” з Кубка Англії.