У Росії готується нова хвиля мітингів

25.1.2021 в 16:27 · 22Переглядів Суспільство

Штаб Олексія Навального кличе прихильників опозиціонера на нові мітинги найближчої неділі – 31 січня

Про це повідомляє керівник мережі регіональних штабів Навального Леонід Волков у Twitter.

За його словами, акції протесту планується почати о 12:00 у всіх містах Росії під гаслами “За свободу для Навального”, “За свободу для всіх” та “За справедливість”.

Волков пояснив, що цей день вибраний невипадково – 2 лютого у навального суд. “Ближче до суду – могутніше прозвучить наша вимога. А в Москві, звичайно, і 2 лютого в суд треба приходити”, – говорить він.

Початок опівдні соратник опозиціонера пояснив тим, що зараз світловий день закінчується рано, “а енергії і бажання гуляти ще багато”.

“Куди йти? В тих містах, де є штаби – запропонуємо маршрути для того, щоб вільні люди могли з гідністю пройти по своїх містах. Де немає штабів – допоможемо скоординувати маршрути на місці. Рекомендуємо вибирати довгі маршрути з завершенням на головній площі міста. А де в Москві? Найскладніше питання, нашу відповідь на нього ми дамо трохи пізніше. Чому виходити знову? Тому що привід нікуди не зник. А досвід 23 січня показав, що вільні люди набагато сильніші за страх (єдину зброю Путіна)” – йдеться в повідомленні.

Раніше повідомлялося, що на мітингах у підтримку Навального затримали більше 800 осіб.

Стрічка новин