В Україні запустять е-систему моніторингу працевлаштування студентів

3.3.2021 в 14:16 Суспільство

Цьогоріч у Міністерстві освіти і науки України планують запустити електронну систему моніторингу працевлаштування випускників закладів вищої освіти

Про це повідомляє пресслужба МОН.

“Найголовнішим на цьому етапі є узгодження порядку обміну інформацією між Пенсійним фондом України та Міністерством освіти і науки України. Наразі вже підготовлені проєкти наказу МОН та постанови ПФУ. Після реєстрації цих документів у Мін’юсті ми зможемо синхронізувати інформацію Єдиної державної електронної бази з питань освіти та Пенсійного фонду й розпочати тестування системи”, – зазначив міністр освіти і науки України Сергій Шкарлет.

Шкарлет зауважив, що цей процес нелегкий і нешвидкий. “Дякую Міністерству соціальної політики та Пенсійному фонду за сприяння в такій важливій справі. Впевнений, разом ми зможемо реалізувати цей проєкт” – наголосив він.

Міністр освіти і науки звернув увагу на те, що система моніторингу працевлаштування випускників ЗВО є необхідним елементом для аналізу та схвалення подальших рішень щодо розвитку системи вищої освіти України. Окрім того, показник працевлаштування необхідний для вдосконалення формули розподілу фінансування ЗВО.

Раніше повідомлялося, що у лекціях скандальної Більченко знайшли масу порушень.

Популярні новини

Стрічка новин

Стрічка новин