У радника Путіна виявили віллу за €15 млн на Карибах

7.4.2021 в 16:22 Суспільство

Радник президента Росії Володимира Путіна Валентин Юмашев купив віллу на острові в Карибському морі за 15 мільйонів євро

Про це свідчить розслідування “Трансперенсі інтернешнл – Росія” і “Важливих історій”, опубліковане “Новою газетою”, “Медуза“.

“У 2020 році, за даними французького комерційного реєстру, Юмашеві стали власниками компанії CDA, зареєстрованої на Сен-Бартельмі, в окрузі Анс-де-Кайе. У довіреності, оформленій на юриста при реєстрації, вказано, що компанія створена “для придбання об’єктів нерухомості” – йдеться в повідомленні.

Разом з цією довіреністю Валентин і Тетяна оформили у нотаріуса документи на купівлю будинка на острові. У виписці з договору купівлі-продажу йдеться про об’єкт площею 2,5 тисячі кв.м”.

Вілла Юмашевих стоїть на високому крутому пагорбі у 160 метрах від берега океану. Всередині – 6 спалень, 8 ванних кімнат, спортзал, масажний кабінет, великий басейн і джакузі на терасі. Нерухомість обійшлася новим власникам у 15 мільйонів євро. Договір про купівлю підписав Юмашев як представник компанії CDA.  

Раніше повідомлялося, що Путін за допомогою України мстить Байдену.

Стрічка новин

Стрічка новин